Досягнення і нагороди

“Житлобуд-2” є дійсним членом Української будівельної палати, одним із засновників асоціації “Регіональне будівництво”, яка об’єднує будівельні організації Харкова і Харківської області, входить до Конфедерації будівельників України та бере активну участь у розвитку будівельної галузі в цілому. 
 
За свою роботу наша компанія була удостоєна багатьох нагород. Підприємство отримало медаль “Золота Фортуна” в 2004 році, диплом лауреата загальнонаціонального конкурсу “Вища проба” в 2004 році, диплом “Європейська якість” за високий рівень стандартів в бізнесі на Оксфордському саміті лідерів в 2008 році, срібну медаль “20 років незалежності України” міжнародного Академічного Рейтингу популярності “Золота Фортуна” в 2011 році.
 
За офіс концерну “АВЕК і Ко” на вулиці Сумській, 70 із знаменитим атріумом “Житлобуд-2” отримав диплом 1-го ступеня в конкурсі на кращі будинки і комплекси житлово-побутового та промислового призначення від Державного комітету будівництва та архітектури.
 
Житлові будинки по вул. Отакара Яроша, 22 і 26, зведені із застосуванням авторських технологій багатошарових стін, відзначені в 2004 і 2005 роках дипломами Мінрегіонбуду як найкращі в Україні.
 
Крім того, компанія “Житлобуд-2” удостоєна почесної нагороди Асамблеї ділових кіл “Лідер української економіки”, отримала Першу премію Кабінету Міністрів і Держбуду України за будівництво ЦНТІ в Харкові. У 2012 році Міжнародна академія рейтингових технологій та соціології “Золота Фортуна” нагородила компанію “Житлобуд-2” медаллю “Лідер національного бізнесу” в номінації “Провідне будівельне підприємство”, а в 2013 році – медаллю “Трудова Слава” в номінації “За вагомий внесок в розвиток будівельної галузі та високий професіоналізм “. У 2013 році “Житлобуд-2” посів третє місце серед будівельних компаній України, які брали участь в рейтингу журналу “Деньги”.
 
У 2018 році «Житлобуд-2″ відзначений професійною премією “Український будівельний олімп” в номінації “Провідний забудовник Харківщини”. За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу наша компанія визнана одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності і ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода “Лідер року 2018”.
 
У вересні 2019 року компанія “Житлобуд-2” виграла головний приз в категорії “Громадські установи” Міжнародного будівельного конкурсу “European Award” – Золоту статуетку. Престижною нагородою була відзначена реконструкція Регіонального центру послуг на проспекті Тракторобудівників, 144.
 
Ми пишаємося цими досягненнями. І разом з тим, нашою найбільшою нагородою є думка людей, які вже придбали квартири в побудованих нами будинках. Ми пишаємося тим, що нас рекомендують харків’яни, які мешкають у комплексах, побудованих ТДВ «Житлобуд-2»!

Купить недвижимость в новостройкеРазъяснение процесса "покупки"
Под “покупкой недвижимости” понимается оформление инвестиционных договоров с нашими финансовыми партнерами согласно требованиям Закона Украины «Об инвестиционной деятельности»