“Житлобуд-2” відновлює роботу з 1 липня

“Житлобуд-2” відновлює роботу з 1 липня

Чому ми вирішили відновити роботу

Наразі у країні триває війна. На жаль, Харків потерпає від обстрілів. Особливо у районі Салтівки. Ми про це знаємо. Та у нас свій фронт. “Житлобуд-2” був одним з найбільш вагомих платників податків у регіоні. І ми маємо продовжувати робити свій внесок. Нам потрібно відновлювати роботу ще й тому, що ми несемо відповідальність за наших співробітників. Ми не можемо дозволити, щоб значна кількість людей втратили роботу та заробіток. Крім цього, ми маємо зобов’язання перед нашими клієнтами. Багато хто з вас чекає на свої квартири, і наша задача – добудувати будинки та ввести їх в експлуатацію.

У яких комплексах ми відновлюємо будівництво

ЖК “Пролісок”, ЖК “Павлівський квартал”, БФК “Манхеттен”, ЖК “Аквамарін”. Продовжити будувати, наприклад, ЖК “Меридіан” або відновлювати те, що було пошкоджено, наразі ми не маємо ніякої можливості. Майже кожного дня район Північної Салтівки обстрілюють вороги.

Тепер конкретніше про наші плани на кожен з комплексів.

ЖК “Пролісок”

У п’ятому будинку ЖК “Пролісок” будуть відновлені оздоблювальні роботи. У шостому та сьомому будинках будуть відновлені монтажні роботи, а також почнуть працювати мулярі.

БФК “Манхеттен”

У першій секції будуть відновлені оздоблювальні роботи, у другій – електромонтажні та сантехнічні. У третій секції та на стилобаті будуть відновлені монтажні та кладочні роботи.

ЖК “Павлівський квартал”

Шоста секція комплексу наразі добудована. У сьомій будуть відновлені оздоблювальні та фасадні роботи.

Чи працює відділ продажів та Фонд фінансування будівництва

Наразі відділ продажів та Харківський регіональний фонд фінансування будівництва не працюють. Придбати квартиру, підписати акти прийому-передачі або оформити переуступку сьогодні, на жаль, не можна. Ми працюємо над тим, аби відновити роботу. Обов’язково повідомимо про початок роботи відділу продажів та ФФБ.

Чи можна наразі скасувати договір та повернути кошти за придбану квартиру

На жаль, на час воєнного стану ця процедура неможлива.

Чи потрібно мені продовжувати сплачувати розстрочку

Ми отримуємо багато питань щодо розстрочки на час війни, та усім відповідали, що якщо ви не маєте можливості, то можете не сплачувати розстрочку. Ціна на невиплачені квадратні метри наразі зафіксована та не підвищується на стандартні 1,4% кожного місяця. Доки ми не оголосимо інше, ці правила залишаються незмінними.

Які заходи будуть прийняті для убезпечення співробітників

В умовах воєнного стану діють спеціальні правила техніки безпеки. Наші співробітники проінструктовані та знають, як вести себе під час повітряних тривог.