«Житлобуд-2» святкує 75-річчя (відео)

«Житлобуд-2» святкує 75-річчя (відео)
Історія будівельної компанії почалась у 1943 році. Тоді, після визволення Харкова від нацистських загарбників, відновлювали та будували нові цехи на багатьох заводах.

За 75 років компанія звела споруди, які називають візитівками Харкова. Серед них Будинок зі шпилем, ККЗ «Україна», Будинок рад, Палац піонерів, Регіональний центр надання адміністративних послуг, а також десятки житлових комплексів та будинків.

Олександр Конюхов, керуючий ТДВ «Житлобуд-2»:
75 лет – это возраст, которым ни одна строительная компания Харькова не может похвастаться. Мы самые древние, если так можно сказать. Настроение улучшает тот факт, что мы на протяжении последних 5 лет демонстрируем уверенный рост. Рост 30% каждый год.

За минулий рік компанія побудувала близько 50 тисяч квадратних метрів. А вже в цьому планується 65. Споруди забудовника неодноразово визнавалися кращими в Україні. В компанії стверджують: зводять будинки з дотриманням всіх технологічних вимог і в той же час швидко. На будівництво одного об’єкту йде 1,5-2 роки.

Юрій Кроленко, голова наглядової ради ТДВ «Житлобуд-2»:
Юбилей – это не только праздник и цветы, не только улыбки. Это и повод для того, чтобы обернуться назад, оценить пройденный путь, сделать выводы ошибок. Сделать необходимые выводы и с уверенностью смотреть в будущее.

Під час святкування кращих працівників компанії нагородили відзнаками області та міста. Зараз в планах забудовника – створити розважальний центр з житлом. Споруд такого формату, кажуть у компанії, в Харкові ще було.

Автор: Юлія Бойко

Медіа група «Объектив»