У третій секції БФК “Манхеттен” триває монтаж перекриття над одинадцятим поверхом

У третій секції БФК “Манхеттен” триває монтаж перекриття над одинадцятим поверхом

“Житлобуд-2” продовжує будівництво багатофункціонального комплексу “Манхеттен”, розташованого на Московському проспекті, поряд з метро “Захисників України”. Одночасно роботи тривають у чотирьох секціях.

Секція №1

Триває оздоблення стін ліфтових холів ламінаном: роботи виконані з дванадцятого по дев’ятнадцятий поверхи. У лютому стартує оздоблення коридорів ламінаном. Завершено монтаж каркасів систем Армстронг. Розпочато фасадні роботи на рівні торгових та офісних приміщень. Триває благоустрій секції. Вимощена гранвідсівом та підготовлена ​​до заливання пішохідна зона.

Секція №2

Триває поквартирне розведення опалення та водопостачання. Тривають покрівельні роботи. Триває монтаж дверей. Триває монтаж трьох ліфтів. Триває оштукатурювання стін у місцях загального користування. Тривають фасадні роботи з боку Московського проспекту. Завершено монтаж системи пожежної безпеки.

Секція №3

Триває кладка зовнішніх стін та монтаж вертикальних конструкцій одинадцятого поверху. Розпочато монтаж перекриття над одинадцятим поверхом. Триває кладка внутрішніх стін дев’ятого поверху.

Секція №4

Розпочато монтаж перекриття над дев’ятим поверхом. Триває кладка внутрішніх стін четвертого поверху.

Тривають роботи на другій стилобатній частині. Завершується монтаж вертикальних конструкцій верхнього рівня паркінгу.

На етапі будівництва ви можете придбати квартири в БФК “Манхеттен” за вигідними цінами. Докладніше можна дізнатися у нашому відділі продажів за телефонами: (057) 702-13-61, 715-28-28 та 727-07-17.