У секції №4 ЖК “Меридіан” завершено монтаж перекриття над одинадцятим поверхом

У секції №4 ЖК “Меридіан” завершено монтаж перекриття над одинадцятим поверхом

“Житлобуд-2” продовжує будівництво ЖК “Меридіан”, розташованого на перетині вулиць Гвардійців Широнінців та Дружби Народів у районі Північної Салтівки. Одночасно роботи тривають у третій, четвертій, чотирнадцятій, вісімнадцятій та дев’ятнадцятій секціях житлового комплексу.

Секція №3

Завершено кладку парапету на покрівлі. Триває кладка зовнішніх стін дев’ятого, одинадцятого та дванадцятого поверхів, а також триває кладка внутрішніх стін на шостому та сьомому поверхах. Завершено заливання підлоги у підвалі. Триває оштукатурювання стін підвалу. Розпочато монтаж стояків опалення.

Секція №4

Завершено монтаж перекриття над одинадцятим поверхом, розпочато монтаж вертикальних конструкцій дванадцятого поверху. Завершується кладка зовнішніх та внутрішніх стін першого поверху. Завершено утеплення та гідроізоляцію стін підвалу.

Секція №13

Будівництво секції завершено. Очікується рішення комісії.

Секція №14

Триває кладка керамічної плитки. Завершується заливання підлоги у місцях загального користування. Триває утеплення та оштукатурювання сходових маршів. Триває вітражне скління фасадів на балконах. Триває зашивання шаф обліку. Встановлено двері холодних зон з другого до тринадцатого поверху. Триває сантехнічне розведення у підвалі.

Секція №18

Завершується монтаж перекриття над шостим поверхом. Триває монтаж вертикальних конструкцій та кладка зовнішніх стін сьомого поверху. Триває кладка внутрішніх стін п’ятого поверху.

Секція №19

Завершується монтаж перекриття другого поверху. Триває монтаж вертикальних конструкцій та кладка зовнішніх стін третього поверху. Триває гідроізоляція цокольної частини.

Детальніше про наявність та вартість квартир у цих секціях, а також про паркомісця можна дізнатися у наших менеджерів відділу продажів за телефонами (057) 702-13-61, 715-28-28 та 727-07-17.