У секції №3 ЖК “Меридіан” триває кладка парапету на покрівлі

У секції №3 ЖК “Меридіан” триває кладка парапету на покрівлі

“Житлобуд-2” продовжує будівництво ЖК “Меридіан”, розташованого на перетині вулиць Гвардійців Широнінців та Дружби Народів у районі Північної Салтівки. Одночасно роботи тривають у третій, четвертій, чотирнадцятій, вісімнадцятій та дев’ятнадцятій секціях житлового комплексу.

Секція №3

Завершено монтаж покриття, триває кладка парапету на покрівлі. Завершується кладка зовнішніх стін десятого поверху, а також триває кладка внутрішніх стін на шостому та сьомому поверхах.

Секція №4

Триває монтаж вертикальних конструкцій десятого поверху, розпочато монтаж перекриття десятого поверху. Завершується кладка зовнішніх та внутрішніх стін першого та другого поверхів. Триває утеплення та гідроізоляція стін підвалу. Триває підключення секції до зливової та фекальної каналізації.

Секція №13

Будівництво секції завершено. Очікується рішення комісії.

Секція №14

Завершується оштукатурювання стін у місцях загального користування. Продовжуються сантехнічні роботи. Тривають електромонтажні роботи. Триває скління балконів. Триває кладка плитки для підлоги в місцях загального користування. Триває зашивання технологічних ніш гіпсокартоном. Демонтовано кран.

Секція №18

Завершується монтаж перекриття над п’ятим поверхом. Триває монтаж вертикальних конструкцій та кладка зовнішніх стін шостого поверху. Триває кладка внутрішніх стін четвертого поверху.

Секція №19

Триває монтаж вертикальних конструкцій та кладка зовнішніх стін другого поверху.

Детальніше про наявність та вартість квартир у цих секціях, а також про паркомісця можна дізнатися у наших менеджерів відділу продажів за телефонами (057) 702-13-61, 715-28-28 та 727-07-17.