У сьомій секції ЖК “Павлівський квартал” триває монтаж перекриття над шістнадцятим поверхом

У сьомій секції ЖК “Павлівський квартал” триває монтаж перекриття над шістнадцятим поверхом

Триває будівництво ЖК “Павлівський квартал”. Комплекс розташований на вул. Клочківській, 117 у Харкові. Одночасно роботи тривають в шостій і сьомій секціях другої черги, а також в паркінгу, що примикає до другої черги.

 

У шостій секції тривають фасадні роботи. З п’ятого по шістнадцятий поверх триває укладання плитки для підлоги. З дванадцятого по шістнадцятий поверх триває зашивання ніш гіпсокартоном. Тривають покрівельні роботи. Триває монтаж дверей місць загального користування. На сьомому і восьмому поверхах змонтовані каркаси систем Армстронг. Завершено сантехнічні роботи. Завершується скління секції. Тривають оздоблювальні роботи.

 

У сьомій секції триває монтаж перекриття над шістнадцятим поверхом. На чотирнадцятому і п’ятнадцятому поверхах розпочато кладку внутрішніх стін. Триває електромонтаж. Тривають оздоблювальні роботи в місцях загального користування. Тривають фасадні роботи. Триває скління секції. Тривають сантехнічні роботи. Триває зашивання технологічних ніш гіпсокартоном. Триває монтаж системи пожежної безпеки.

 

Триває монтаж вертикальних конструкцій верхнього рівня паркінгу, розпочато кладку зовнішніх стін паркінгу, що примикає до шостої секції комплексу. У частині, що примикає до сьомої секції, триває влаштування ростверків.