У секції №4 ЖК “Меридіан” триває монтаж перекриття над восьмим поверхом

У секції №4 ЖК “Меридіан” триває монтаж перекриття над восьмим поверхом

“Житлобуд-2” продовжує будівництво ЖК “Меридіан”, розташованого на перетині вулиць Гвардійців Широнінців та Дружби Народів у районі Північної Салтівки. Одночасно роботи тривають у третій, четвертій, тринадцятій, чотирнадцятій, вісімнадцятій та дев’ятнадцятій секціях житлового комплексу.

Секція №3

Триває монтаж покриття (перекриття над дев’ятнадцятим поверхом). Триває кладка зовнішніх стін десятого поверху, а також кладка внутрішніх стін на четвертому та шостому поверхах.

Секція №4

Триває монтаж перекриття над восьмим поверхом. Триває кладка зовнішніх та внутрішніх стін першого та другого поверхів. Триває підключення секції до фекальної та зливової каналізації.

Секція №13

Триває підготовка секції до здачі.

Секція №14

Триває оштукатурювання стін у місцях загального користування. Продовжуються покрівельні роботи. Продовжуються сантехнічні роботи. Тривають електромонтажні роботи.

Секція №18

Завершується монтаж перекриття над четвертим поверхом. Триває монтаж вертикальних конструкцій та кладка зовнішніх стін п’ятого поверху. Завершується кладка внутрішніх стін першого та другого поверхів, розпочато кладку внутрішніх стін третього поверху.

Секція №19

Завершується монтаж вертикальних конструкцій та кладка зовнішніх стін першого поверху. Продовжується монтаж перекриття над першим поверхом.

Детальніше про наявність та вартість квартир у цих секціях, а також про паркомісця можна дізнатися у наших менеджерів відділу продажів за телефонами (057) 702-13-61, 715-28-28 та 727-07-17.