У другій секції БФК “Манхеттен” продовжується покрівельні роботи

У другій секції БФК “Манхеттен” продовжується покрівельні роботи

“Житлобуд-2” продовжує будівництво багатофункціонального комплексу “Манхеттен”, розташованого на Московському проспекті, поруч з метро “Захисників України”. Одночасно роботи тривають в чотирьох секціях.

Секція №1

Завершуються фасадні роботи з боку Московського проспекту. Триває монтаж системи водостоків з терас. Завершується укладання плитки для підлоги. Триває оздоблення стін в місцях загального користування ламелями.Триває монтаж дверей ліфтових холів. Триває монтаж другого ліфта.

Секція №2

Тривають покрівельні роботи. На вісімнадцятому поверсі завершується кладка внутрішніх стін. Тривають фасадні роботи з боку двору. Розпочато монтаж вентильованого фасаду з боку Московського проспекту. Триває влаштування оглядового балкону. На чотирнадцятому поверсі тривають сантехнічні роботи.

Секція №3

Змонтовано перекриття над сьомим поверхом. Будівництво призупинено у зв’язку з технологічною необхідністю. Активні роботи триватимуть на секції №4 і другій частині стилобату.

Секція №4

Завершується монтаж вертикальних конструкцій і кладка зовнішніх стін першого торгового рівня. Наступного тижня розпочнеться монтаж перекриття.

Тривають роботи на другій стилобатній частині. Завершується монтаж перекриття другого торгового рівня. Тривають роботи з облаштування естакади.

Завершується монтаж каналізації секції №1.

На етапі будівництва ви можете придбати квартири в БФК “Манхеттен” за вигідними цінами. Детальніше можна дізнатися в нашому відділі продажів за телефонами: (057) 702-13-61, 715-28-28 та 727-07-17.