У четвертій секції БФК “Манхеттен” триває монтаж перекриття над нижнім рівнем паркінгу

У четвертій секції БФК “Манхеттен” триває монтаж перекриття над нижнім рівнем паркінгу

“Житлобуд-2” продовжує будівництво багатофункціонального комплексу “Манхеттен”, розташованого на Московському проспекті, поруч з метро “Захисників України”. Одночасно роботи тривають у чотирьох секціях.

Секція №1

Завершується кладка квартирних вентиляційних каналів. На вісімнадцятому та дев’ятнадцятому поверхах завершується поквартирне розведення опалення та водопостачання. З четвертого по дев’ятнадцятий поверхи виконано оштукатурювання стін в місцях загального користування. Триває зашивання гіпсокартоном технологічних ніш, розпочато монтаж шаф обліку. Завершується скління секції. Тривають фасадні роботи: розпочато монтаж фасадного керамограніта з боку Московського проспекту. З внутрішньої сторони двору триває влаштування мокрого фасаду. На покрівлі встановлені дахові вентилятори димовидалення. Триває монтаж вентиляції паркінгу і торгових поверхів.

Секція №2

Триває кладка внутрішніх стін на восьмому і дев’ятому поверхах. Триває електромонтаж.

Секція №3

Триває монтаж вертикальних конструкцій третього офісного поверху.

Секція №4

Триває монтаж перекриття над нижнім рівнем паркінгу.

Тривають роботи на стилобатній частини. На першій частині стилобату роботи завершені. На другій частині стилобату триває влаштування ростверків, триває монтаж колон і монолітних стін.

На етапі будівництва ви можете придбати квартири в БФК “Манхеттен” за вигідними цінами. Детальніше можна дізнатися в нашому відділі продажів за телефонами: (057) 702-13-61, 715-28-28 та 727-07-17.