“Житлобуд-2” святкує вісімдесятий ювілей
Сьогодні нашій компанії виповнюється 80 років.
У 1943 році для відновлення міста після війни було створено Харківське Управління військово-промислового будівництва при Раді народних комісарів СРСР. Саме таку назву “Житлобуд-2” мав спочатку. Тільки в 1964 році після низки перейменувань Управління отримало ім’я, до якого ми та ви звикли.
Будинок зі шпилем, будівля ХНУРЕ і фармацевтичної академії, кіноконцертний зал “Україна”, готелі “Мир” і “Національ” – важко перелічити все, що було за ці роки побудовано співробітниками “Житлобуд-2”. Протягом майже 80 років наша компанія створювала архітектурний вигляд міста і продовжує це робити сьогодні.
Зараз, у непрості для міста часи ми продовжуємо будувати та думаємо про те, як дивно може зациклюватися історія. Наша мета наразі – відновлювати місто, посилювати обороноздатність області та продовжувати будувати.
У цей день найбільш доречним нам здалося поговорити з вами максимально чесно і відверто. Саме тому голова Наглядової ради “Житлобуд-2” дав інтерв’ю виданню “Стройобзор“, де розповів, що саме наразі будується та чому, а також про плани на майбутнє.