Компанія сьогодні

“Житлобуд-2” – один з провідних забудовників Харкова, компанія повного будівельного циклу. Наша основна спеціалізація – будівництво житлових будинків. Компанія входить в ТОП-3 ринку Харкова за обсягами будівництва. Упродовж останніх 20 років ми ввели в експлуатацію понад 40 житлових комплексів. Всі з них були здані в заплановані терміни.

Компанія “Житлобуд-2” була заснована в 1943 році. За весь період роботи нам вдалося накопичити необхідний досвід, який в синергії з сучасними технологіями і власним виробництвом, дозволяє створювати якісний продукт, а саме житлові комплекси, які неодноразово визнавалися кращими в Україні.

Ми вкладаємо в поняття житловий комплекс трохи більше, ніж просто будинок з квартирами, в якому можна жити. Всі наші комплекси мають підземні або наземні паркінги, а також охайний, зелений двір з дитячими і спортивними майданчиками, малими архітектурними формами і деревами. У всіх комплексах встановлена ​​система відеоспостереження, яка повністю охоплює територію.

Одна з наших переваг – використання сучасних технологій. Ми будуємо комплекси за монолітно-каркасною технологією. Остання за цілою низкою показників виграє у будинків, зведених з цегли. Основна перевага технології в можливості вільних планувань. У квартирах немає несучих стін, а тому наші клієнти не загнані в рамки. Вони можуть втілити будь-який свій архітектурний задум.

Крім того, будинки, побудовані за монолітно-каркасною технологією більш довговічні. Термін експлуатації такого будинку – більше 100 років. Квартира – досить дорога покупка, і якщо ви купуєте нерухомість у монолітно-каркасному будинку, ви можете бути впевнені, що у цій квартирі через роки зможуть жити ваші діти, внуки і навіть правнуки.

Ще одна перевага “Житлобуд-2” – власна розстрочка від забудовника. Всі наші клієнти можуть оформити розстрочку до закінчення будівництва. Не потрібно звертатися в банк і думати про те, чи схвалять вам іпотеку. Якщо на момент покупки у вас немає повної суми – можна оформити розстрочку безпосередньо в нашому відділі продажів.

Обираючи квартиру в “Житлобуд-2”, ви купуєте ліквідне житло за вигідною ціною, а також впевненість у тому, що ваш комплекс гарантовано буде добудований.